lessphp fatal error: load error: failed to find /home/users/pielgrzymuj/public_html/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/users/pielgrzymuj/public_html/wp-content/themes/theme53260/style.less Włochy

Włochy

Narodowa Dziękczynna Pielgrzymka z okazji 100 urodzin Św. Jana Pawła II

Liczba dni: 7 Liczba noclegów: 6
Środek transportu: autokar

Termin:

CENA:

DZIEŃ I:
Wyjazd z Drohiczyna planowany jest w godzinach wczesno porannych. Przejedziemy przez Polskę, Czechy i Austrię do Włoch. Następnie zakwaterujemy się w hotelu w Travisio gdzie po kolacji udamy się na nocleg.

DZIEŃ II:
Po śniadaniu przejedziemy do Asyżu. Weźmiemy udział we Mszy Świętej, po której rozpoczniemy zwiedzanie – Bazyliki Św. Franciszka, Kościoła Św. Klary, Piazza d’Comune oraz Domu Rodziny św. Franciszka. Na kolację i nocleg przejedziemy do hotelu w okolicach Rzymu.

DZIEŃ III:
Tego dnia po śniadaniu weźmiemy udział w głównych uroczystościach z okazji 100 urodzin     Św. Jana Pawła II w Watykanie: Msza Święta na Placu oraz Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem. Po modlitwie udamy się na zwiedzanie Wiecznego Miasta – m. in. nawiedzimy Kapitol,  zobaczymy Fontannę di Trevi, Koloseum (z zewnątrz), Panteon a także Bazylikę Santa Maria Sopra Minerwa oraz plac Piazza Navona. Wieczorem udamy się na kolację i nocleg do hotelu

DZIEŃ IV:
Po śniadaniu udamy się na dalsze zwiedzanie Rzymu: zwiedzimy Bazylikę św. Piotra (pomodlimy przy grobie Św. Jana Pawła II) a także  Bazylikę św. Jana na Lateranie. Zobaczymy słynne Święte Schody po czym udamy się do Bazyliki Santa Maria Maggiore oraz do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po zwiedzaniu udamy się do hotelu na kolację i nocleg

DZIEŃ V:
Po śniadaniu przejedziemy do Loreto gdzie zwiedzimy Sanktuarium Najświętszej Rodziny  oraz Polski Cmentarz Wojskowy. Na kolację i nocleg udamy się nad Adriatyk do hotelu  w Miramare.

DZIEŃ VI:
Dzień rozpoczniemy śniadaniem. Po posiłku przejedziemy do Padwy gdzie weźmiemy udział we Mszy Świętej w Bazylice Św. Antoniego; zwiedzimy Sanktuarium po czym udamy się w drogę powrotną. Podczas przejazdu będziemy podziwiać malownicze krajobrazy Alp.  Kolację oraz nocleg tego dnia będziemy mieć w hotelu w Czechach.

DZIEŃ VII:
Po śniadaniu będziemy kontynuować przejazd powrotny, przekroczymy granicę Polski. Po dotarciu do Częstochowy weźmiemy udział we Mszy Świętej na Jasnej Górze wieńczącej pielgrzymkę.  Zakończymy  w późnych godzinach wieczornych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Cena obejmuje:

 • przejazd komfortowym autokarem na całej trasie,
 • noclegi według programu,
 • śniadania oraz obiadokolacje według programu,
 • opiekę licencjonowanego pilota,
 • ubezpieczenie NNW i KL,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • upominek od Pielgrzymuj.

Cena nie obejmuje:

 • dopłaty do pokoju jednoosobowego,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji,
 • napojów do obiadokolacji,
 • wydatków osobistych
 • biletów wstępu, komunikacji miejskiej, systemu audio, lokalnych przewodników, opłaty klimatycznej i innych opłat związanych z realizacją programu .... EUR/os (płatne obligatoryjnie na miejscu).