Opinnie

Iwona i Rafał

"Mocna wiara w marzenia sprawia, iż stają się one realne i się spełniają." My spełniliśmy swoje marzenia mogąc wziąć udział w pielgrzymce do Włoch organizowanej przez biuro PIELGRZYMUJ.PL. Warto zaznaczyć iż była to wyjątkowa pielgrzymka z niezapomnianymi przeżyciami, widokami i osobami w niej uczestniczącymi, która pozostawiła w nas niezapomniane wspomnienia. Pragniemy z głębi serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji i mamy cichą nadzieję w sercu, iż będzie nam dane przeżyć podobne doznania w przyszłości. POLECAMY Biuro PIELGRZYMUJ.PL !!!


niedziela, 25 październik 2015
Zbyszek
Odkryj święte miejsca Jerozolimy, przejdź Via Dolorosa i obejrzyj Bazylikę Grobu Świętego, odwiedź ścianę płaczu i wiele innych miejsc podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej organizowanej przez Biuro PIELGRZYMUJ.PL. Ja byłem i polecam każdemu!

piątek, 02 październik 2015
Stanisław Wróbel

podziekowanie chorzystow jpg W dniach 18-25 kwietnia 2015 r. członkowie Chóru Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego uczestniczyli w pielgrzymce do Ziemi Świętej, której organizatorem było biuro podróży „Pielgrzymuj.pl” w Drohiczynie.

 

Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu organizacyjnego imprezy – atrakcyjny, bogaty i w pełni zrealizowany program, dobre warunki hotelowe i świetnie zorganizowany transport na terenie Izraela i Jordanii sprawiły, że mieliśmy możliwość nawiedzenia wszystkich najważniejszych dla chrześcijan miejsc związanych z narodzeniem, życiem i nauczaniem, męczeńską śmiercią na krzyżu i zmartwychwstaniem Syna Bożego, Jezusa Chrystusa.

 

Pilotem i przewodnikiem naszej grupy była Pani Aleksandra Zaremba, osoba o głębokiej wiedzy, potrafiąca jednocześnie przekazać ją słuchaczom w atrakcyjnej formie. Obdarzona znakomitymi zdolnościami organizacyjnymi, poczuciem humoru, umiejętnością utrzymania dyscypliny w dużej grupie pielgrzymów i współprzeżywająca wraz z nami najbardziej wzruszające chwile pielgrzymki. Dzięki możliwości stąpania po śladach Jezusa Chrystusa, pod troskliwą opieką przewodnika i duchowym przewodnictwem Księdza Henryka Polaka, przeżyliśmy wiele wzruszających i zmuszających do głębokiej refleksji momentów, które przyczyniły się do umocnienia nas w wierze i utkwiły na długo w pamięci wszystkich pielgrzymów. Dziękujemy serdecznie organizatorom pielgrzymki i zachęcamy wszystkich do korzystania z usług biura podróży „Pielgrzymuj.pl” w Drohiczynie – naprawdę warto!

 

czwartek, 28 maj 2015
Monika i Rafał

Marzenia się spełniają, czyli Sanktuaria Maryjne Europy zaliczone! Wyjazd rewelacyjny! Duchowe akumulatory naładowane! Pielgrzymowanie z Biurem PIELGRZYMUJ.PL to sama przyjemność. Wszystko dopięte na ostatni guzik! POLECAM! WARTO!


wtorek, 16 grudzień 2014
PIELGRZYM

W dniach od 25.01 do 1.02 2014r. odbyłam Pielgrzymkę do Ziemi Świętej zorganizowaną przez KSM Diecezji Drohiczyńskiej, do miejsc, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością, gdzie mieszają się religie i kultura i gdzie Bóg przemawia do wszystkich. Celem Pielgrzymki było nawiedzenie miejsc związanych z narodzeniem i życiem Jezusa. Pielgrzymując śladami Zbawiciela, prowadzeni przez naszych księży i panie przewodniczki uczestniczyliśmy naocznie w wydarzeniach sprzed 2 tysięcy lat. Niezapomnianych wzruszeń i przeżyć dostarczyło mi nawiedzanie miejsc, w których żył i nauczał Jezus, gdzie dokonywał cudów, gdzie przez śmierć na krzyżu dokonało się dzieło Odkupienia i gdzie miało miejsce Zmartwychwstanie i Wniebowstąpienie. Głębokim przeżyciem było uczestnictwo w każdej Mszy Św. odprawianej w ważnych dla każdego chrześcijanina świętych miejscach. Nawiedzając kilkakrotnie Grotę Narodzenia, gdzie Słowo stało się Ciałem z całą mocą przeżywałam tajemnicę, która tutaj się dokonała. Dla każdego traktującego pielgrzymkę refleksyjnie kolejne miejsca znane z ewangelii stanowiły dodatkowy bodziec do modlitewnego skupienia.


środa, 12 luty 2014

Dodaj swoją opinię


 
WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:
 
Baner 2 Baner 4 Baner 1 Baner popr 3
facebook