O nas

PIELGRZYMUJ.PL jest marką, której właścicielem jest spółka ORŁY Z PODLASIA Sp. z o.o. Realizacja pielgrzymek odbywa się przy wsparciu: Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, sprawdzonych biur turystycznych i pielgrzymkowych, a także rzetelnych przewoźników. Głównym celem, który sobie stawiamy jest pokazanie pielgrzymom najważniejszych miejsc pielgrzymkowych Polski i Europy.

Pielgrzymowanie z nami jest bezpieczne i komfortowe (noclegi z wyżywieniem w sprawdzonych hotelach).  Zapewniamy opiekę duchową (w każdej pielgrzymce towarzyszy nam kapłan codziennie sprawując Mszę Świętą). Programy realizowane przez nas są bardzo rzetelnie opracowywane, aby każdy miał możliwość zobaczyć ważne dla każdego chrześcijanina miejsca. Współpracujemy z pilotami z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pielgrzymek.

Nasza oferta jest skierowana do firm, stowarzyszeń, szkół, parafii, grup zorganizowanych, a także do klientów indywidualnych w każdym wieku.

Pielgrzymka to nie tylko podróż do jakiegoś miejsca na mapie. To także droga w głąb samego siebie.

Zapraszamy!!!

WARUNKI PIELGRZYMOWANIA

Przy zapisie na pielgrzymkę wymagane są:

Wypełniona i podpisana "Umowa-zgłoszenie";
Zaliczka uzależniona jest od ceny wyjazdu (po dokonaniu wpłaty wpisujemy na listę uczestników). Zaliczka nie będzie zwracana;
Paszport ważny 6 miesięcy od dnia powrotu do kraju (przy wyjazdach do państw, w których paszport jest wymagany);
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania.

W cenie pielgrzymki zapewniamy:

Przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, klimatyzacja);
Noclegi;
Wyżywienie;
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów według programu;
Wizy;
Opieka licencjonowanego pilota;
Przewodnik;
Ubezpieczenia NW i KL;
W ramach pielgrzymki zapewniamy wspólnotową i indywidualną opiekę duszpasterską księdza i codzienną Mszę Świętą.

Dokumenty do pobrania:

Umowa-zgłoszenie

Warunki Uczestnictwa

RODO

Oferta dla grup

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem pielgrzymek. 

PIELGRZYMUJ.PL jest marką, której właścicielem jest spółka ORŁY Z PODLASIA Sp. z o.o. Realizacja pielgrzymek odbywa się przy wsparciu: Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, sprawdzonych biur turystycznych i pielgrzymkowych, a także rzetelnych przewoźników.

Przedstawione tutaj programy są ofertami przykładowymi i w każdej chwili istnieje możliwość zmiany programu i dopasowania go wraz z ceną do oczekiwań i możliwości finansowych grupy.

Każdy z przedstawionych tutaj programów został sprawdzony w praktyce i skonstruowany tak, żeby grupa miała zawsze możliwość zwiedzenia jak największej liczby ciekawych miejsc w czasie swojej pielgrzymki.

Organizacja wyjazdów grupowych jest wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy. Wyznaczenie trasy, znalezienie transportu to nie wszystko żeby zorganizować wyjazd, który będzie udany i mile wspominany. Nasz zespół stworzy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, zainteresowań oraz możliwości finansowych.
Zapraszamy do współpracy Firmy, Organizacje, Instytucje, Grupy Zorganizowane, Parafie, Księży, Organizacje Katolickie, Stowarzyszenia z całej Polski.

There has been an error.

We apologize for any inconvenience, please return to the home page or use the search form below.