Oferta dla grup

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem pielgrzymek. PIELGRZYMUJ.PL jest marką, której właścicielem jest spółka ORŁY Z PODLASIA Sp. z o.o. Realizacja pielgrzymek odbywa się przy wsparciu: Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej, sprawdzonych biur turystycznych i pielgrzymkowych, a także rzetelnych przewoźników.

Przedstawione tutaj programy są ofertami przykładowymi i w każdej chwili istnieje możliwość zmiany programu i dopasowania go wraz z ceną do oczekiwań i możliwości finansowych grupy.

Każdy z przedstawionych tutaj programów został sprawdzony w praktyce i skonstruowany tak, żeby grupa miała zawsze możliwość zwiedzenia jak największej liczby ciekawych miejsc w czasie swojej pielgrzymki.

Organizacja wyjazdów grupowych jest wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy. Wyznaczenie trasy, znalezienie transportu to nie wszystko żeby zorganizować wyjazd, który będzie udany i mile wspominany. Nasz zespół stworzy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, zainteresowań oraz możliwości finansowych.
Zapraszamy do współpracy Firmy, Organizacje, Instytucje, Grupy Zorganizowane, Parafie, Księży, Organizacje Katolickie, Stowarzyszenia z całej Polski.

 
WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:
 
Baner 2 Baner 4 Baner 1 Baner popr 3
facebook