lessphp fatal error: load error: failed to find /home/users/pielgrzymuj/public_html/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/users/pielgrzymuj/public_html/wp-content/themes/theme53260/style.less HONG KONG

HONG KONG

Liczba dni: 10 Liczba noclegów: 9
Środek transportu:
samolot/autokar/komunikacja miejska

PROGRAM:
Hong Kong – Kowloon – Sai Kung – Makau – Dragon's Back – Repulsje Bay – Ocean Park – Big Budda – Hong Kong

I dzień [Warszawa – Hong Kong]
Spotkanie z pilotem na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Odprawa paszportowo-biletowo-bagażowa i wylot do Hong Kongu z międzylądowaniem na jednym z europejskich lotnisk. Z lotniska w Hong Kongu przejedziemy do hotelu na nocleg.

II dzień [Hong Kong]
Śniadanie w hotelu. Przejazd do głównego portu i zwiedzanie pięciu najciekawszych atraklcji na wyspie: wjazd tramwajem linowym na Wzgórze Wiktorii (widok na panoramę Hong Kongu), Stanley Village- targowisko i przystań, Aberdeen – zwiedzanie portu łodziami „Sampan”, zwiedzanie świątynii "Man Mo" oraz "Mid Level Escalators" - najdłuższy system ruchomych schodów na świecie - 800m w centrum Hong Kongu. Tu znajduje się również Katedra niepokalanego poczęcia NMP z XIX wieku. Powrót do hotelu na nocleg.

III dzień [Kowloon]
Śniadanie w hotelu. Przejazd do głównego portu Victoria Harbour. Zwiedzanie najciekawszych lokalizacji turystycznych na półwyspie: promenada i aleja gwiazd, widok na „las wieżowców” (około 120 budynków ma ponad 180m wysokości ) i centralną część wyspy Hongkong, "Sky 100" – punkt obserwacyjny na setnym piętrze wieżowca International Commercial Centre, Temple Street – Ogromne targowisko/market na którym można kupić wszystko. Wieczorny powrót do Hotelu.

IV dzień [Sai Kung]
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Sai Kung - jednej z 18 dzielnic Hong Kongu, której terytorium obejmuje liczne malownicze wysepy. Po dotarciu do portu wypłyniemy wynajętą łodzią z której pokładu będziemy podziwiać najbardziej urokliwe zakątki. Wieczorem powrócimy do hotelu na nocleg.

V dzień [Makau]
Śniadanie w hotelu. Przeprawa expressowym promem na wschód od Hoing Kongu - Makau. Zwiedzanie ruin kościoła świętego Pawła i starego miasta. Przerwa na lunch. Po lunchu dalsze zwiedzanie i czas wolny. Wieczorny powrót do hotelu najdłuższym na świecie tunelem-mostem o długości 55km - oddanym w 2018r.

VI dzień [Dragon's Back]
Śniadanie w hotelu. Następnie przejazd na zapierający dech w piersiach szlak turystyczny Dragons’s Back, który uznany jest za Top 10 na świecie. Fenomenalny widok na panoramę miasta i morza. Czas przejścia to ok 2,5-3 godziny. Powrót do hotelu i odpoczynek. Wieczorne wyjście do często odwiedzanej przez turystów części Hong Kongu jaką jest Lan Kwai Fong.

VII dzień [Repulsje Bay]
Późne śniadanie w hotelu. Następnie całodzienny wypoczynek na plaży, gdzie dostępne są bary restauracje i kafejki. Możliwość kąpieli, lub grania w siatkówkę plażową. Wieczorem powrócimy do hotelu.

VIII dzień [Ocean Park]
Śniadanie w hotelu. Przejazd do największego parku rozrywki w Hongkongu. Ogromna powierzchnia i mnóstwo atrakcji: kolejki górsskie, zjeżdżalnie, windy widokowe, oceanarium, pokazy akrobacji, czy karmienie zwierząt. Wieczorem powrót do hotelu.

IX dzień [Big Budda]
Śniadanie w hotelu. Przejazd do zachodniej części Hongkongu wyspy Lantau, aby zobaczyć największy pomnik siedzącego Buddy na świecie. Ma on 34 metry i waży 250 ton, drogę na szczyt ułatwia nam kolejka linowa „Ngong Ping SkyRail”. Po drodze odwiedzamy również wioskę odzwierciedlająca życie kulturalne i duchowe na wyżynie Ngong Ping. Powrót do hotelu.

X dzień [Hong Kong – Warszawa]
Po śniadaniu odbędzie się transfer na lotnisko. Po odprawie biletowo-bagażowej wylecimy do Warszawy (z międzylądowaniem w jednym z europejskich lotnisk), gdzie zakończy się nasza pielgrzymka.

*Każdego dnia w programie przewidziana jest Msza Święta.

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Cena obejmuje:
✔ przelot samolotem w dwie strony (przesiadka w jednym z europejskich portów lotniczych),
✔ przejazd komfortowym autokarem/busem lub komunikacją miejską i promami na terenie Hong Kongu,
✔ 9 noclegów w hotelach**** lub innych obiektach noclegowych o podobnym standardzie (pokoje 2-, 3-osobowe),
✔ 9 śniadań,
✔ opieka licencjonowanego pilota,
✔ koszty biletów wstępu,
✔ przewodników lokalnych,
✔ ubezpieczenie NNW i KL,
✔ Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
✔ podatek VAT,
✔ upominek od Pielgrzymuj.pl.

Cena nie obejmuje:
✖ obiadów w restauracjach (100 - 200 zł),
✖ posiłków i napojów na pokładzie samolotu, które nie są uwzględnione w cenie biletu lotniczego,
✖ room service,
✖ dodatkowego ubezpieczenia bagażu podróży,
✖ dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji,
✖ dodatkowego ubezpieczenia kosztów leczenie chorób przewlekłych,
✖ dopłaty do pokoju jednoosobowego,
✖ wydatków osobistych.