Opinnie

Bożena
Właśnie wróciłam z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Wszystko było doskonale zorganizowane, program zrealizowany, noclegi i wyżywienie w hotelach bardzo dobre. Chciałabym szczególnie serdecznie podziękować naszej wspaniałej przewodniczce - Pani Aleksandrze Zarembie,dzięki której ta pielgrzymka była dla mnie wyjątkowa, ponieważ nie tylko wzbogaciła moją wiedzę ale umocniła mnie w wierze. Dzięki Pani Aleksandrze z pewnością wybiorę się jeszcze na pielgrzymkę z Biurem Pielgrzymuj.pl

niedziela, 16, październik 2016
Iwona i Rafał

"Mocna wiara w marzenia sprawia, iż stają się one realne i się spełniają." My spełniliśmy swoje marzenia mogąc wziąć udział w pielgrzymce do Włoch organizowanej przez biuro PIELGRZYMUJ.PL. Warto zaznaczyć iż była to wyjątkowa pielgrzymka z niezapomnianymi przeżyciami, widokami i osobami w niej uczestniczącymi, która pozostawiła w nas niezapomniane wspomnienia. Pragniemy z głębi serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji i mamy cichą nadzieję w sercu, iż będzie nam dane przeżyć podobne doznania w przyszłości. POLECAMY Biuro PIELGRZYMUJ.PL !!!


niedziela, 25, październik 2015
Zbyszek
Odkryj święte miejsca Jerozolimy, przejdź Via Dolorosa i obejrzyj Bazylikę Grobu Świętego, odwiedź ścianę płaczu i wiele innych miejsc podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej organizowanej przez Biuro PIELGRZYMUJ.PL. Ja byłem i polecam każdemu!

piątek, 02, październik 2015
Stanisław Wróbel

podziekowanie chorzystow jpg W dniach 18-25 kwietnia 2015 r. członkowie Chóru Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego uczestniczyli w pielgrzymce do Ziemi Świętej, której organizatorem było biuro podróży „Pielgrzymuj.pl” w Drohiczynie.

 

Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu organizacyjnego imprezy – atrakcyjny, bogaty i w pełni zrealizowany program, dobre warunki hotelowe i świetnie zorganizowany transport na terenie Izraela i Jordanii sprawiły, że mieliśmy możliwość nawiedzenia wszystkich najważniejszych dla chrześcijan miejsc związanych z narodzeniem, życiem i nauczaniem, męczeńską śmiercią na krzyżu i zmartwychwstaniem Syna Bożego, Jezusa Chrystusa.

 

Pilotem i przewodnikiem naszej grupy była Pani Aleksandra Zaremba, osoba o głębokiej wiedzy, potrafiąca jednocześnie przekazać ją słuchaczom w atrakcyjnej formie. Obdarzona znakomitymi zdolnościami organizacyjnymi, poczuciem humoru, umiejętnością utrzymania dyscypliny w dużej grupie pielgrzymów i współprzeżywająca wraz z nami najbardziej wzruszające chwile pielgrzymki. Dzięki możliwości stąpania po śladach Jezusa Chrystusa, pod troskliwą opieką przewodnika i duchowym przewodnictwem Księdza Henryka Polaka, przeżyliśmy wiele wzruszających i zmuszających do głębokiej refleksji momentów, które przyczyniły się do umocnienia nas w wierze i utkwiły na długo w pamięci wszystkich pielgrzymów. Dziękujemy serdecznie organizatorom pielgrzymki i zachęcamy wszystkich do korzystania z usług biura podróży „Pielgrzymuj.pl” w Drohiczynie – naprawdę warto!

 

czwartek, 28, maj 2015
Ela

Ziemia Święta to marzenie wielu osób. Moje się spełniło i jestem szczęśliwa. Składam podziękowanie dla Biura Pielgrzymuj.pl za organizacje. Do zobaczenia na szlaku pielgrzymkowym


wtorek, 31, marzec 2015

Dodaj swoją opinię


 
WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:
 
Baner 2 Baner 4 Baner 1 Baner popr 3
facebook